Wakacje na świetnych warunkach

Screenshot of tui.pl

Jeśli ktoś z Was lubi wojaże zagraniczne, to warto znaleźć biuro podróży, które zapewni nam ofertę, jakiej szukamy, ale również doceni stałych klientów i od czasu do czasu zaproponuje ciekawe promocje. A ponad wszystko – nie zbankrutuje i nie zostawi nas na lodzie za granicą ? Warto zatem zwrócić uwagę na Tui i ich stronę internetową, gdzie naprawdę łatwo można sobie skonfigurować wyjazd marzeń.

Szeroka oferta, dobra wyszukiwarka, opinie na temat hoteli – czego chcieć więcej? Może wizualnie strona Tui.pl powalająca nie jest, ale spełnia doskonale swoje funkcje i jest łatwa w obsłudze, również przez mobile. Po wybraniu wakacji zarezerwujemy je i zapłacimy za całość online w kilku prostych krokach. To duże ułatwienie.

Warto również zwrócić uwagę na promocje first minute. Dają one szereg profitów, z góry zapłacić trzeba jedyne 5% wartości wycieczki, a za niewielką dopłatą kupimy tzw. gwarancję najniższej ceny. Jeśli w którymś momencie ta cena się obniży, biuro podróży zwraca różnicę bez mrugnięcia okiem. Przetestowane – działa. Można naprawdę sporo zaoszczędzić.

Dodaj komentarz