Sprawdzony kontrahent to podstawa

Screenshot of tff.trans.eu

Każdy wie jak działa internet, więc nie dziwi mnie, że pojawiają mi się propozycje związane z ostatnimi poszukiwaniami. Tak właśnie poznałem kolejną stronę, która dotyczy usprawniania organizacji transportu. Ciekawe rozwiązanie przedstawione w bardzo profesjonalny sposób.

I od tego przedstawienia właśnie zacznę. Strona tff.trans.eu to przykład, jak prawidłowo zorganizować stronę i przedstawić usługę. Zwięzłe treści, spójna grafika i jasna kolorystyka składają się tutaj na łatwy w odbiorze przekaz. Bez zbędnych udziwnień i w prostym do zrozumienia języku. Po samej stronie widać, że tematem zajmują się kompetentni ludzie, a platforma ma rzeczywiście ułatwiać logistykę.

Usługa jest o tyle ciekawa, że daje możliwość stworzenia prywatnej giełdy transportowej. Przewoźników znalezionych na giełdzie publicznej i sprawdzonych można zgromadzić we własnej bazie. W ten sposób zyskuje się stały dostęp do danych kontaktowych i w rzeczywistym czasie można sprawdzić ich dostępność. Ale co najważniejsze wiadomo, że są to godni zaufania kontrahenci.

To wyższy poziom cyfrowej spedycji. Warto zapoznać się z tematem.

Dodaj komentarz