Profesjonalizm w każdym detalu

kursy ADR

Może będę trochę monotematyczny, ale jakoś tak się złożyło, że ostatnio pojawia mi się sporo stron związanych z szeroko pojętym transportem. W tym wpisie zajmę się kolejną, bo uważam temat za ciekawy i w gruncie rzeczy istotny.

Zdaję sobie sprawę, jak duże ilości różnych niebezpiecznych substancji są codziennie przewożone po polskich drogach. Nie byłem jednak świadomy, jak zaawansowanej wiedzy wymaga ich transport. Uświadomiła mi to strona dinudis.pl, należąca do centrum szkoleniowego, które zajmuje się kompleksowym szkoleniem pracowników firm zajmujących się przewożeniem niebezpiecznych substancji. I nawet jeśli sam nie pracuje w tym sektorze to nie żałuję poświęconego czasu.

Sama strona jest bardzo profesjonalnie zaprojektowana. Bloki tematyczne są dobrze zorganizowane, informacje rzetelne i zwięzłe, a grafika gustownie dobrana. Na pierwszy rzut oka widać, że tematem zajmują się profesjonaliści.

Na stronę powinny zajrzeć nie tylko osoby zainteresowane kursem, ale również te, które chciałyby zobaczyć jak wygląda profesjonalna strona ośrodka szkoleniowego. Naprawdę warto.