Polacy też potrafią w VOD

Screenshot of player.pl

Ok, Netflixa zna każdy. HBO Go też większość. Co bardziej wkręceni w filmy i seriale może słyszeli o platformie Amazona. Przy tym wszystkim łatwo pominąć stronę player.pl, która oczywiście swoją zawartością z zagranicznymi gigantami rywalizować nie może, ale też znajduje się na niej trochę wartościowych programów.

Przede wszystkim warto na nią zwrócić uwagę ze względu na polskie produkcje. Na player.pl znajdziemy sporo filmów i seriali, których legalnie nie zobaczymy nigdzie indziej. Jeśli ktoś lubi show Wojewódzkiego, to również poogląda bez denerwujących reklam, co wydaje się spoko. Oferta filmów i seriali zagranicznych nie jest powalająca, ale też można z niej wysupłać kilka perełek. Warto też zwrócić uwagę, że przy abonamencie za 20 zł można mieć dostęp do kilku kanałów TV, jak np. TVN24. Też fajna opcja, szczególnie dla tych, którzy na co dzień nie mają podpiętej telewizji.

Z serwisu korzysta się dość wygodnie. Łatwo można znaleźć interesujący nas tytuł, aplikacja zapamiętuje, w którym miejscu skończyliśmy oglądać. Wszystko wskazuje zatem, że Polacy też potrafią w VOD.

Dodaj komentarz